Minőségi szolgáltatás felsőfokon!
Legyél te az új munkatársunk

Értékesítési szaktanácsadó állás

Legyél te az értékesítési szaktanácsadónk

A Splendid Design Kft. több mint 20 éve arra törekszik, hogy a kínált szolgáltatások és termékek felülmúlják a piaci igényeket. Cégünk fő tevékenysége központi porszívó,- szellőztető rendszer és kaputechnika értékesítés, tervezés, kiépítés, szerelés és karbantartás.

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓKÉNT az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Értékesítés, szaktanácsadás
  • Ügyfél- és projektmenedzsment
  • Projektajánlat készítés
  • Helyszíni felmérés
  • Ajánlatok, szerződések elő-, elkészítése és nyomon követése
  • Új ügyfelek felkeresése, a menedzsmenttel közösen kialakított stratégia mentén
  • Ügyvezető igazgatóval és a marketing menedzsmenttel való együttműködés
  • A cég termékeinek és szolgáltatásinak értékesítése
  • Sales stratégia követés és megvalósítás
  • After sales tevékenység
  • Az értékesítés adminisztrációja MiniCRM rendszerben
  • Riportálás

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszútávú biztonság
  • Magas jövedelem
  • Kiszámítható és tervezhető jövő
  • Családias légkör

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Megnyerő a stílusod és kommunikációd
  • Szereted a kihívásokat és minden helyzetből a legjobbat szereted kihozni
  • Kezdeményező, eredményorientált, kitartó vagy és pozitív a hozzáállásod
  • Együttműködésre törekvő csapatjátékos
  • Képes több szálon tervezni, értékesíteni és eredményesen koordinálni
  • Magabiztos és tárgyalóképes
  • Önállóan tudsz kapcsolatot teremteni és dönteni
  • Folyamatosan keresed az új lehetőségeket
  • Hosszútávú munkát keresel

Elvárások:

  • 1-2 év értékesítési tapasztalat
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Pontos munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Laptop + mobiltelefon
  • Céges autó
  • Díjmentes képzés és oktatás
  • Marketing támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Tapasztalt kollégák, kiváló csapatszellem
  • Barátságos, segítőkész környezet
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Érd
Munkakezdés: azonnal

Jelentkezési határidő: 2021. november 30.

A fényképes önéletrajzot és motivációs levelet az allas@sdcs.hu e-mail címre várjuk, a bérigény feltüntetésével.

Várjuk jelentkezésed!

Otthon felújítási támogatás

Kérdése van?

Visszahívjuk!

Adja meg a telefonszámát:

* Elfogadom az Adatvédelmi szabályzatot és a Szerződési feltételekben foglaltakat.
Kövess minket a Facebookon!
Iratkozzon fel csatornánkra!
Keresés

Küldjön üzenetet!

Segíthetünk?

Írjon nekünk és hamarosan keresni fogjuk!

Elfogadom az Adatvédelmi szabályzatot és a Szerződési feltételekben foglaltakat.
2030 Érd Rekettye utca 34.